Nazar Tuhafiye
 

Firma Profili

Nazar Tuhafiye Tekstil Dış Ticaret Ltd.Şti.’i Süleyman Zurnacı ile 1985 yılında tekstil sektöründe ilk adımlarını atarak tüm Türkiye’de tekstil ve tuhafiye sektöründe üretimden toptan satışa kadar olan süreçlerde faaliyet göstermektedir.

Sultanhamam’da iki toptan satış mağazası, Merter’de hem yönetim hem de toptan satış ve depo olarak faaliyet gösteren merkez bina yanında Düzce fabrikada güpür, dantel, lace üretimi yapılmaktadır. Yurt dışında Rusya Moskova’da toptan satış mağaza ve depo, Çin’de dış ticaret firmasıyla gücüne ivme katan Nazar Tekstil yatırımlarına durmaksızın devam etmektedir. Türkiye Düzce fabrikada ek bir yatırımla ev tekstil sektöründe de üretim ve pazarlama faaliyetlerine geçme kararı almıştır.

İsviçre’den ithal SAURER brode 1040 – 2040, 10 yard makinalarımıza ilaveten 2011 yılında 2012 model EPOCA 6 22 Yard makinalarıyla perde sektöründe faaliyet gösterecektir.

Kısa sürede azimli ve tutarlı kararlarla üretimde yüksek kalite ve standartlara ulaşılmıştır. Bunun mükafatını ürettiğimiz ürünlerin yarısından fazlasını yurt dışı pazarlarda satarak görmekteyiz.
Nazar Tekstil önümüzdeki kısa dönemde de makine parkurunu geliştirme ve üretim kapasitesini arttırmaya yönelik projeleriyle gerek yurtiçi gerekse yurtdışı müşterilerine kaliteden ödün vermeden ve pazar şartlarına en uygun fiyatlarla ürünlerini sunmaya devam edecektir.

 

   
   
   
Chine Office
Chine Office
Chine Office Chine Office

 

   
Email : info@nazarone.com
All Copyrights Reserved By Nazarone